ONLINE POLİÇE HDI Poliçe Al
Kurumsal Ürünler Hasar İşlemleri Kariyer Sigorta Şirketleri S.S.S İletişim HDI Poliçe Al ONLINE POLİÇE

Hakkımızda

Sigorta sektörünün tüm branşlarında geniş bilgi ve deneyimiyle hizmet veren YAZICI SİGORTA, bu hizmeti sağlarken devamlı müşteri memnuniyetini hedefleyen, müşteri ilişkilerinde her zaman uzman bilgi yapısı, deneyimi, dürüstlük ve müşteriye verilebilecek tüm bilgileri eksiksiz ve hedefine en uygun bir şekilde vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Sosyal sorumluluk çerçevesinde, etkin ve çevresine tamamen duyarlı bir çalışma yapısına sahip olan YAZICI SİGORTA , Kaza Sigortasından, Konut Sigortasına ve nakliyattan seyahate kadar tüm sigorta branşlarında siz değerli müşterilerimize tam ve eksiksiz hizmet anlayışına sahiptir.

Sigortacılık esaslarını tam ve eksiksiz takip eden firmamız müşteri odaklı çalışma tarzı ile de her müşteriye ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak en iyi şekilde yönlendirip alabileceği verimi maksimuma çıkarmak için kendi içerisindeki tüm özkaynakları kullanmaktadır.

Bu sebepten dolayı Yazıcı Sigorta müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmuştur ve tutmaya da devam edecektir.

Geniş bir müşteri portföyü olan Yazıcı Sigorta kendi bünyesinde ki çalışanları ve şubeleri ile müşterilerinden gelen her türlü görüş ve önerileri değerlendirerek mevcut müşteri memnuiyetini en üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir.